Leden 2018

O lásce

26. ledna 2018 v 7:00
Vím že toho nevím moc o lasce, ale něco málo jsem už zažila.
Můj nejlepší kamarád mi řekl že mě má rád a že se mnou chce chodit, já jsem ho odmítla s tím že naše přátelství je pro mě víc. Postupně se naše přátelství začalo měnit. Začali jsme se odcizovat. A z mého kamaráda Fandy se najednou stal pro mě nesnesitelný člověk. Jednou mého kamaráda Ondru napadla šílená věc a to že spolu budeme naoko chodit aby můj bývalý kamarád Fanouš začal žárlit. A opravdu se tak stalo. S mým "přítelem" jsme skoro každý den chodili vyprovázet mojí kamarádku Kiki domů, bylo to hlavně kvůli tomu že Fanouš chodil s Kiki ze školy každý den. Já vím bylo to ode mne hrozně hnusný, ale stalo se. S Ondrou jsme stále předstírali. Byli jsme taková parta: já Kiki a Ondra. Kiki věděla že s Ondrou doopravdy nechodím. Společně jsme si pořád povídali, měli jsme i na Messengeru vlastní skupinu, do které jsme si pořád psali když jsme zrovna nebyli společně. Jednoho dne se stalo to že hry, které jsme na Messengeru vždy hráli jako co by jsi radši atd. začala Kiki s Ondrou hrát jen spolu v soukromém chatu. Já vim je to maličkost, ale mě to strašně vadilo, byla jsem z toho strašně smutná. Jo a možná vás zajímá jak jsem se to dozvěděla. Kiki mě napsala že tohle spolu hrají. A mě to přišlo ještě víc líto. A pak jsem si uvědomila že to co k Ondrovi cítím nebude jen kamarádství ale možná i něco víc. O to horší pro mě je když vím jak si oni dva spolu rozumí a já jsem jako třetí kolo u vozu.


Vím dneska to nebylo o knihách, ale vlastně tohle se v knihách vyskytuje často. Je to taková hlouposti ale musela jsem se někomu svěřit. Děkuju za přečtení tohoto článku. Budu moc ráda za komentáře.

Absolutní nula

10. ledna 2018 v 7:00
Každý z nás si už alespoň jedenkrát řekl, že je absolutní nula, že všechno co udělá se pokazí, že všichni v kolem jsou lepší než my. Ale podle čeho soudíme kdo je nula a kdo ne? Každý z nás má své problémy, své nedokonalosti, ale každý v něčem také vynikáme, ať už je to sport či škola, každý z nás je v něčem výjimečný. Většinou, si ale své chyby a problémy necháváme pro sebe a tak všichni okolo nás vidí jen tu dobrou stránku naší osobnosti a někteří lidé by si ve srovnání s námi mohli opravdu připadat jako absolutní nula. I v knihách se můžeme dočíst o lidech, kteří si o sobě myslí že jsou absolutní nuly a my si buď přijdeme ještě víc jako nuly a nebo nám naše problémy v porovnání s tím co se dočteme přijdou hloupé. Nikdy nesuďte lidi, když je pořádně neznáte, všichni mají své problémy, i když to nedávají najevo.


Děkuji za přečtení tohoto článku. Případné typy mi napište do komentářů.😘